Mājas lapa: http://www.fb.me/Dzeltenais

PAR TO, KO CITI NOKLUSĒ…

Arhīvs
Decembris, 2023
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Publicēts 21. maijā, 2014. Autors: Dzeltenais.
Leģendārā grupa „Jumprava” sniedza nelielu koncertu krāšņi ziedošu augu izsolē Uzzied eņģeļu koks Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) Salaspilī, kur tika vākti līdzekļi neizārstējami slimo bērnu aprūpei.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. martā, 2014. Autors: Dzeltenais.
Amerikāņu izcelsmes Latvijā dzīvojoša repere Ashnikko, multi instrumentālists Rick Feds un bītmeikeris NiklāvZ apvienosies kopīgiem priekšnesumiem Rīgā un Viļņā, iesildot publiku araabMUZIK šovam 24. un 25. martā
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. janvārī, 2014. Autors: Dzeltenais.
Romu pēdējās dienās apsēduši milzu putnu bari, kas bojā gan pilsētas vidi, gan automašīnas…
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. janvārī, 2014. Autors: Dzeltenais.
Svētdien tūkstošiem vīriešu un sieviešu visā pasaulē piedalījās jau tradicionālā akcijā “No Pants Subway Ride” (“Bezbikšu metro brauciens”), bez biksēm vai svārkiem vizinoties metro. Ideja par šādu akciju dzima 2002.gadā Ņujorkas organizācijai “Improv Everywhere”.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. janvārī, 2014. Autors: Dzeltenais.
ASV, Mičigana ezera krastā lielajā salā veidojas interesantas ledus bumbas…
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. janvārī, 2014. Autors: Dzeltenais.
Populārā pašmāju hokejista Sanda Ozoliņa un bijušās TV dīvas Annas Lieckalniņas skaistajam mīlas stāstam esot pielikts punkts.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. janvārī, 2014. Autors: Dzeltenais.
Kādā saimniecībā Marokā pērnā gada nogalē piedzimis teļš ar divām galvām. Teliņš, kurš nosaukts par "Laimīgu Jauno gadu", kļuvis par vietējo slavenību un viņu apmeklē daudzi ziņkārīgie.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. janvārī, 2014. Autors: Dzeltenais.
Starp Rīgas pili un Latvijas Bankas ēku uzstādīts kapu piemineklis latam...
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
ASV, Ņujorkā aptuveni 400 pusaudžu ielauzušies vienā no lielveikaliem, izdemolējuši veikalu un piekāvuši apsargus. Jaunieši par grautiņu iepriekš bija vienojušies sociālajos tīklos.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Krievijā novērošanas kameras fiksējušas kādu ļoti veiklu zagli, kurš nieka 6 sekunžu laikā pamanījās iznest no veikala televizoru.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Krievijas šovbiznesa zvaigznes slavenā Alla Pugačova un humorists izlēma beidzot pasaulei atrādīt savas mazās atvases- Hariju un Elizabeti. NTV raidījums „Noviji russkiji sensaciji” bija uzaicināts pie jaunās ģimenītes ciemos uz pili Piemaskavas ciematā Grjazi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Interneta vidē lielu popularitāti ieguvis pagājušā gadsimta diskotēkas video. Jauniešu, lūk, kā izklaidējās jūsu vecāki..!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Ķīnas kosmiskā zonde "Yutu" ("Mēness zaķis") svētdien spēra mazu robota soli, bet milzu lēcienu Ķīnas kosmosa programmai, uzsākot braucienu pa Mēness virsmu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
TV3 šova Saimnieks meklē sievu otrās sezonas spilgtākā dalībniece Magone Burka, kura no potenciālajiem preciniekiem izvēlējās guļbūvju meistaru Venti Vītolu, jau gatavojas kļūt par māmiņu, raksta Privātā Dzīve.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Lielbritānijas iedzīvotāji veselu nedēļa centās uzminēt, kas tas ir bijis par dīvainu radījumu, kas tika nofilmēts decembra sākumā Bristoles ostā. Spīdošais objekts, ko vieni dēvēja par citplanētieti, bet citi par eņģeli, gan beigās izrādījās vietējās televīzijas uzmeistarots objekts, kas reklamē jaunu pārdabisko lietu TV šovu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Kaza tikusi aizvesta uz tiesu, lai kļūtu par liecinieci tam, ka viņas pāri darītājs saņem taisnīgu sodu. Kādu 28 gadus vecu vīrieti Kenijā notiesāja uz 10 gadiem cietumā par to, ka viņš seksuāli izmantoja fermas kaimiņam piederošo kazu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
30. novembrī amerikāņu aktrise un dziedātāja, un UNESCO Labas gribas vēstniece savā portāla «Instagram» kontā publiskojusi fotogrāfiju, kurā redzama bez kosmētikas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Pasaules slavu iemantojušais angļu grafiti mākslinieks, politiskais aktīvists, filmu režisors un apbrīnojamais gleznotājs, kurš jau vairākus gadu pazīstams ar pseidonīmu “Banksy”, ticis arestēts Anglijas galvaspilsētā Londonā. Pēc vairāku stundu pratināšanas un kratīšanas viņa Londonas mākslas studijā beidzot tika atklāta mākslinieka patiesā identitāte. Londonas policijas iestādes apgalvo, ka “Banksy” īstais vārds ir Pauls Viljams Horners (Paul William Horner)- 39 gadus vecs Anglijas pilsonis, dzimis Bristolē, Anglijā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Kādas itāļu mafijas bandas līderis Frančesko Rakosta (Francesco Raccosta) miris ļoti briesmīgā nāvē- viņš dzīvs izbarots cūkām! To veicis kādas citas konkurējošās mafijas bandas vadītājs Simons Pepe (Simone Pepe), kurš saviem rokaspuišiem vispirms pavēlējis upuri sasist ar dzelzs stieni, bet pēc tam iemest pie cūkām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. decembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Cilvēki turpina sociālajos tīklos dalīties ar video, kurā kāds bārdains puisis parodē Mailijas Sairusas dziesmas “Wrecking Ball” klipu. Viņš, izmantojot populāro saziņas programmu „Chatroulette”, piefiksējis nejauši izvēlētu personu reakciju. Savā parodijā puisis puspliks un vēlāk arī kails veic visas tās pašas darbības, kādas savā klipā demonstrēja Mailija Sairusa. Neilgā laikā Stīva Kardināla video sasniedzis jau 28 miljonus skatījumu!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. novembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Krievijā, Hakasijas republikas galvaspilsētā Abakanā, jau leģendārās olimpiskās lāpas liesma pārmetās uz lāpneša, bijušā Krievijas izlases bobslejista Pjotra Makarčuka jakas, kas aizdegās. Lāpnesis, par laimi, nav cietis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. novembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Visai neierastu kalendāru nesen kā izdevuši Romā, proti, itāļu fotogrāfs Pjero Paci iemūžinājis jaunākos un skaistākos garīdzniecības pārstāvjus. Pats kalendāra autors gan uzsver, ka fotografētie portreti vienkārši “informē cilvēkus par Vatikānu”, viņa mērķis neesot bijis izrādīt seksīgākos garīdzniekus.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. novembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Pirms kāda laika sabiedrību, tā teikt, "šokēja" Rebekas Blekas hits "Friday" un Nottāra grāvējs "Perfekta diena", taču nu savu kārtu "slavas saulītē" pieteicis jauns kandidāts - somu jaunietis, kas sevi dēvē par Pale Tone. Viņš augustā publicējis video dziesmai "Dreams", kurā piedalās arī dziedātāja vārdā Ramona. Šī dziesma video vietnē "Youtube" saņēmusi jau 700 000 skatījumu. Novērtē arī Tu:
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. novembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Krievijā, Vorkutā aizturēts kāds vīrietis, kurš, vadot savu BMW markas apvidus auto, uz ielas notriecis sievieti, bet pēc tam viņai vēl pārbraucis pāri. Sieviete, par laimi, negadījumā ir izdzīvojusi, bet BMW vadītājs sievieti iesūdzējis tiesā par viņa auto nodarītajiem bojājumiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. novembrī, 2013. Autors: Dzeltenais.
Ar Videonovērošanas centra darbinieku starpniecību Rīgas Pašvaldības policisti aiztur divus jauniešus, kuri “palīdzot pārvietoties” pārmēru sareibušam jaunietim, iztukšo viņa kabatas. Nudien neglīta rīcība!
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 7